Объявление Продам универсала Škoda Skoda Octavia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Škoda
Skoda Octavia
универсал
2021
2021-08-05
147 340 км
381 кг
1 508 кг
1 889 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
28 авг. 2024 г.
7214676
2024-08-27 17:07
2024-09-01 20:56
Количество дверей:
5
4,689 м × 1,829 м × 1,489 м
131 л.с. (96 кВт)
газ
автомат
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2026-08-31
белый
Stenskott vindruta i synfält. Spår efter tidigare dekor. Några bucklor/dörruppslag och lackskador. Fåtal rostangrepp. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Plastkåpa under motor skadad.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Öppningshandtag handskfack saknas.
Previous owners: 2
License number: GKN97G
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1391, 2878, 4627, 6552, 7961, 10400, 12735 och 14527 mil. Senast utförd 2024-07-19
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 611 kg
CO2-emission (methane): 95 g/km
Tax weight: 1 500 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Deductible VAT: Yes
tillverkare: Skoda
G-TEC 1.5 TSI Combi
2021
Methane
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Bluetooth
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
PercentIconDeductible VAT