Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
V60
универсал
2018
2018-04-12
185 410 км
457 кг
2 048 кг
2 505 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
16 сент. 2024 г.
7216447
2024-09-13 16:19
2024-09-18 20:51
4,635 м × 1,865 м × 1,479 м
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
газ
автомат
Бортовой компьютер:
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-04-30
белый
Flertal stenskott stötfångare fram. Bristfällig fastsättning stötfångare fram. Dålig linjepassning, Reg-skylt bak sliten. Fåtal stenskott, bucklor/dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp. Fälgar kantstötta, Centrumkåpa saknas på en fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken. Förarstol skadad, Spår av tidigare utrustning.
ENGINE AND GEARBOX:
Plast detalj i motorrum skadad.
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 6
License number: OWK356
Manufacture month: marzec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2966, 6088, 8917, 10715, 12341, 16392 senast 2024-03-01 Kamrem utförd vid (mil): 12341 Datum Kamremsbyte: 2023-04-04
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 995 kg
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
D5 AWD Twin Engine
2018
Electric/Diesel
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
AUX-ingång
Bluetooth
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car