Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volvo
V60
универсал
2022
2021-06-16
137 420 км
444 кг
2 106 кг
2 550 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
29 авг. 2024 г.
7214659
2024-08-28 12:41
2024-09-02 20:42
Количество дверей:
4
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
Тип привода:
полный привод
Кузов
Фаркоп:
253 л.с. (186 кВт)
электро
автомат
2
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-04-30
белый
Vibrerar vid inbromsning.
EXTERIOR:
Fåtal stenskott och lackskador. Bilen är matt i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredning fram skadad.
Volvo on call felmeddelande
Previous owners: 1
License number: OCM84S
Service history: Service utförd vid följande mil: 2962, 5925, 8771, 11775 senast 2024-02-02
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 100 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
T6 AWD Twin Engine
2022
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car