Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
V60
универсал
2021
2021-06-29
123 610 км
460 кг
1 830 кг
2 290 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
21 авг. 2024 г.
7215311
2024-08-29 17:35
2024-09-01 20:11
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
197 л.с. (145 кВт)
газ
автомат
2
Климат-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2026-06-30
черный
Vindruta sliten. Spricka i bakljus vänster sida. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor,
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Hjulvibrationer.
Previous owners: 3
License number: GZP56X
Service history: Service utförd vid följande mil: 2457, 5489, 8186, 10891 senast 2024-04-02
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 6602 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
CO2-emission (diesel): 125 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
B4 Mildhybrid
2021
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT