Объявление Продам универсала Toyota Corolla с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Toyota
Corolla
универсал
2022
2022-04-25
144 000 км
372 кг
1 463 кг
1 835 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7210053
2024-08-01 17:54
2024-08-06 19:41
4,65 м × 1,79 м × 1,46 м
98 л.с. (72.03 кВт)
электро
автомат
2
Бортовой компьютер:
Климат-контроль:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2025-04-30
белый
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Skada på stötfångaren fram. Ytrost vänster insteg fram. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. 1st golvmatta saknas. Spår av tidigare utrustning. Trasiga inredningsdetaljer. Ratten är sliten.
Previous owners: 2
License number: BCH04K
Service history: Servicehistorik saknas
Service book: Missing
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: 2025-04-24 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 1751 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
Tax weight: 1 460 kg
Max trailer weight: 750 kg
Deductible VAT: Yes
1.8 Hybrid Touring Sports
2022
Electric/Petrol
Auto hold
Bluetooth
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VAT