Объявление Продам универсала Tesla Model S с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Tesla
Model S
универсал
2018
2018-03-15
206 220 км
381 кг
2 313 кг
2 694 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
27 авг. 2024 г.
7213497
2024-09-06 15:52
2024-09-10 20:46
4,979 м × 1,964 м × 1,445 м
525 л.с. (386 кВт)
бензин
автомат
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-09-30
черный
Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vibrationer i drivlinan.
Personliga skyltar. Däcktrycksövervakningslampa lyser. Ena skyltbelysningen ur funktion. Hjulvibrationer. Positionsljus fram ur funktion. Positionsljus vänster/höger bak ur funktion. Missljud från baklucka öppning/stängning.Behöver en PIN kod för att öppna handskfacket som inte finns i bilen
Previous owners: 4
License number: EUW976
Manufacture month: märts 2018
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 806 kg
Tax weight: 2 310 kg
Deductible VAT: Yes
Model S 100D
2018
Bluetooth
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
Luftfjädring (justerbar)
Nyckellöst startsystem
Panoramatak
Rattvärme
Regnsensor
Sätesvärme bak
USB-ingång
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car