Объявление Продам универсала BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
BMW
3-serien
универсал
2019
2018-11-29
94 570 км
424 кг
1 801 кг
2 225 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7214591
2024-09-06 15:36
2024-09-11 19:56
Количество дверей:
5
4,633 м × 1,811 м × 1,434 м
Тип привода:
полный привод
320d xDrive Touring
190 л.с. (140 кВт)
газ
Расход топлива:
5,3 л/100км
автомат
2
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2024-12-31
серый, металлик
Bromsskivor fram rostskadade. Mindre vibrationer vid inbromsning.
EXTERIOR:
Spricka i höger bakljus. Fåtal bucklor/dörruppslag. Flertal repor och stenskott. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Luftläckage på högersida av värmesystemet .
ENGINE AND GEARBOX:
Återkallande serviceaktion.
Previous owners: 4
License number: JGS715
Manufacture month: lokakuu 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2854, 4833 och 5854 mil. Senast utförd 2022-04-29
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3140 SEK
Max pull weight: 1 275 kg
CO2-emission (diesel): 140 g/km
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
320d xDrive Touring
F31
2019
Antispinn
Bluetooth
Regnsensor
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
HiFi-högtalarsystem
Belysningspaket
PercentIconNO deductible VAT