Объявление Продам седан Mercedes-Benz S-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Mercedes-Benz
S-Klass
седан
1997
2001-04-01
145 880 км
490 кг
2 060 кг
2 550 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7213663
2024-08-05 17:24
2024-08-08 21:29
Длина - 5,15 м, ширина - 1,89 м
193 л.с. (142 кВт)
электро
автомат
2
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Дополнительная комплектация
PTO:
2024-12-31
черный
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Bakdörr vänster missljud/kärvar vid öppning/stängning, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Spricka i bakljus vänster sida. Spricka i bakljus höger sida. Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, bucklor, dörruppslag och stenskott.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion.
Previous owners: 4
License number: SAX292
Service history: Service utförd vid följande mil: 1304, 2883, 4500, 6148, 7761, 9000, 10500, 12000, 13130, 13798 senast 2020-04-15
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3483 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 060 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
S 280 W140
1997
Elstol förarplats
Rattvärme
Ventilerade framsäten
PercentIconNO deductible VAT