Объявление Продам прицеп для спецтехники Säker SB с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/22
600 кг
Швеция Karlstad6609 км от вас
более 1 месяца
2065581
2024-08-12 11:00
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar:Säljs som reparationsobjekt ej fungerande belysning dåligt trä på flak
Bucklor repor övriga skador förekommer
tillverkare: Säker
Lastutrymmets längd (mm): 1,97cm
Lastutrymmets bredd (mm): 1,5meter
Sommardäck