Объявление Продам микроавтобус фургон Ford TRANSIT CUSTOM с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/100
Ford
TRANSIT CUSTOM
микроавтобус фургон
2018
111 303 км
776 кг
2 224 кг
3 000 кг
Швеция Bankeryd
более 1 месяца
205747
2024-10-07 09:10
ширина - 2,032 м
131 л.с. (96 кВт)
дизель
Евро:
Euro 6
механика
2
Колесная база:
3 300 мм
Первая ось:
215/65R15C 104/102T
Вторая ось:
215/65R15
Задняя ось:
215/65R15C 104/102T
Видеокамера заднего хода:
2024-10-31
белый
Höjd: 1958
Sommardäck: 8, 9, 9, 6mm
Vinterdäck: 3, 4, 3, 5mm
Senaste besiktning: 2023-08-09
Tillverkad: 201806
Fordonsslag: Lätt lastbil
Max släpvikt: 2640
Leasing: Ja
Kreditköp: Nej
Lätt lastbil
Utrustning
Dragkrok
Färddator
Mått & vikt
Medföljande tillbehör
Sommar- / vinterdäck
Inredningen System Edström
Övriga upplysningar
Mindre repor och skador förekommer
Går bra i motor och låda
Säljarens kommentarer
kontinuerligt servade
Inga kända fel