Объявление Продам легковой фургон Mercedes-Benz Citan с аукциона продано и не участвует в поиске!
легковой фургон Mercedes-Benz Citan
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 2
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 3
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 4
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 5
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 6
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 7
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 8
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 9
легковой фургон Mercedes-Benz Citan изображение 10
1/10
Марка:  Mercedes-Benz
Модель:  Citan
Год выпуска:  2021
Первая регистрация:  2021-02-26
Пробег:  55 080 км
Количество мест:  3
Грузоподъемность:  476 кг
Собственный вес:  1 504 кг
Полная масса:  1 980 кг
Место расположения:  Швеция Gothenburg6617 км от вас
Дата размещения:  13 авг. 2024 г.
Номер в стоке продавца:  7208836
Аукцион:  1
Дата проведения:  2024-08-23 08:00
Дата окончания:  2024-08-27 19:31
Габаритные размеры:  4,321 м × 1,829 м × 1,805 м
Мощность:  95 л.с. (69.83 кВт)
Топливо:  газ
Тип:  механика
Количество осей:  2
Состояние:  б/у
Техосмотр до:  2024-02-29
Цвет:  белый

Дополнительная информация — Легковой фургон Mercedes-Benz Citan

Шведский
BRAKES:
Ej testad.
EXTERIOR:
Innerskärm vänster fram skadad. Innerskärm höger bak skadad. Lackskada på stötfångare fram. Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Lackskada vänster framskärm, Lackskada vänster sidospegel, Ytrost, Mindre buckla vänster framdörr, Lackskada vänster bakskärm, Buckla vänster bakskärm, Buckla höger bakskärm, Lackskada höger bakskärm, Mindre buckla höger bakdörr, Buckla höger framdörr, Buckla höger tröskel, Bucklor baklucka. Fåtal stenskott, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Plastkåpa under bil sitter löstVarsellykta vänster fram ur funktion. Reflex höger bak saknas.Innerskärm höger fram saknas.Behållare spolarvätska, bristfällig fastsättning.Stort glapp spindelled vänster fram. Stötfångare bak dålig linjepassning. Vänster bakskärm och höger tröskel omlackerade med dåligt underarbete och lack jobb.
Panel insida baklucka, skada. Sliten inredning. Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Sliten inredning. Inredningsdetalj skadad, Repa på inredningsdetalj
ENGINE AND GEARBOX:
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig.Kablar och slangar i motorutrymmet lösa. Flertal bultar i motorutrymmet lösa. Flertal bultar i motorutrymmet saknas.Bränslepump bristfällig fastsättning. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-07-14
Brister:
2 SPINDELLED (5.3.4) FRAM VÄNSTER GLAPP
Anmärkningar:
2 X REFLEX (4.8) BAK HÖGER SAKNAS (EN SIDA)
2 X HALVLJUS (4.1.1) VÄNSTER INSTÄLLNING FÖR LÅG
2 X VARSELLYKTA (4.12) FRAM VÄNSTER UR FUNKTION (EN
December 2022 finns notering på 8025 mil från en efterkontroll av flygande inspektion.
Nyckelämne sitter löst, flipfunktion bristfällig. AC ur funktion.Centrallås skåplucka bak ur funktion. Lås till skåplucka bak skadat/kärvar, nyckel går inte in i låset.
Previous owners: 6
License number: KGF99M
Driving ban: Yes
Manufacture month: syyskuu 2020
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3496 SEK
Max pull weight: 1 520 kg
CO2-emission (diesel): 122 g/km
Tax weight: 1 980 kg
Deductible VAT: Yes
110 1.5 CDI
2021
Antispinn
AUX-ingång
Bluetooth
USB-ingång
PercentIconDeductible VAT
Легковые фургоны Mercedes-Benz
Найдено: 354 объявления
Показать
Подписаться