Объявление Продам легковой фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Ford
Transit
легковой фургон
2020
2019-12-17
102 440 км
Количество мест:
3
537 кг
1 703 кг
2 240 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7216893
2024-09-02 16:03
2024-09-04 20:16
4,825 м × 1,835 м × 1,852 м
Кузов
Фаркоп:
100 л.с. (73.5 кВт)
газ
Расход топлива:
5,4 л/100км
автомат
2
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2024-11-30
белый
buckla höger framskärm, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare utrustning utvändigtNågra lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj fram saknas.
Halvljus vänster ur funktion, Lås vänster, skadat.
Previous owners: 2
License number: DNW46A
Manufacture month: grudzień 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1823, 3798, 5570, 7803 och 9156 mil. Senast utförd 2023-11-01
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3211 SEK
Max pull weight: 1 260 kg
CO2-emission (diesel): 142 g/km
Tax weight: 2 240 kg
Deductible VAT: No
Connect 1.5 EcoBlue
2020
Bluetooth
Eluppvärmd vindruta
Regnsensor
start/stop-function
USB-ingång
Verkstadsinredning
PercentIconNO deductible VAT