Объявление Продам легковой фургон Citroen Berlingo Skåp с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/8
Citroen
Berlingo Skåp
легковой фургон
2017
2017-09-27
94 860 км
Количество мест:
3
675 кг
1 520 кг
2 195 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
2 сент. 2024 г.
7213496
2024-08-28 23:53
2024-09-02 20:21
4,38 м × 1,81 м × 1,862 м
Кузов
Фаркоп:
99 л.с. (72.77 кВт)
газ
Объем:
1 600 см³
Расход топлива:
4,2 л/100км
механика
2
Круиз-контроль:
2024-10-31
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak. Flertal lackskador, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Navkapsel saknas VF
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Spricka vindruta i och utanför synfält.
Previous owners: 3
License number: YNE614
Manufacture month: czerwiec 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1945, 3827, 5985, 7237, 8352 senast 2023-08-29
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 305 kg
CO2-emission (diesel): 110 g/km
Tax weight: 2 190 kg
Max trailer weight: 1 250 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
Berlingo 1.6 BlueHDi Skåp
2017
AUX-ingång
Bluetooth
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconNO deductible VAT