Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volvo
XC60
кроссовер
2021
2021-06-09
92460 км
491 кг
2049 кг
2540 кг
Швеция Gothenburg
8 июл. 2024 г.
7211110
2024-07-08 12:17
2024-07-11 20:21
4.688 м × 1.902 м × 1.641 м
197 л.с. (145 кВт)
газ
автомат
Климат-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2026-07-31
голубой
Flertal stenskott. Bakljus höger och vänster, repa på glas/plast. Några lackskador, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme.
ENGINE AND GEARBOX:
Fungerar utmärkt maskinellt.
Stenskott vindruta i synfält. Nybesiktad.
Previous owners: 2
License number: FOK46B
Service history: Service utförd vid följande mil: 2160, 5139, 8782 senast 2024-04-25 Resultatet på besiktningen: Godkänd utan anmärkning 2024-07-05
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 8521 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Deductible VAT: Yes
XC60 B4 AWD Mildhybrid
2021
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified