Объявление Продам кроссовера Volkswagen ID.4 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Volkswagen
ID.4
кроссовер
2021
2021-05-05
117 890 км
483 кг
2 177 кг
2 660 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7216731
2024-09-02 15:35
2024-09-04 20:12
4,584 м × 1,852 м × 1,603 м
электро
автомат
2
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2026-05-31
желтый, металлик
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken.
En nyckeldosa trasig och ihoptejpad.
Previous owners: 1
License number: RMB85Z
Service history: Service utförd vid följande mil: 7669. senast 2023-06-08
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 170 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: Yes
77kWh
2021
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
AUX-ingång
Bluetooth
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Smartphone integration
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car