Продам кроссовера Mitsubishi Outlander с аукциона
Заинтересовались объявлением?
1/13
Mitsubishi
Outlander
кроссовер
04/2016
2017-08-02
121100 км
368 кг
1972 кг
2340 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7204976
4.695 м × 1.8 м × 1.703 м
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
бензин
автомат
2
Колесная формула:
4x4
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-01-31
VIN:
JMBXDGG2WGZ016883
черный
Важно
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Советы по покупке
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 5
License number: KOK610
Manufacture month: kwiecień 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 5200, 7557, 8331, 11411 senast 2023-10-27
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 160 kg
Tax weight: 1 970 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
PHEV 4WD 203hk
2016
Electric/Petrol
Antispinn
Bluetooth
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Eluppvärmd vindruta
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
USB-ingång
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car