Объявление Продам кроссовера Mercedes-Benz GLE с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Mercedes-Benz
GLE
кроссовер
2021
2021-08-12
107 440 км
430 кг
2 820 кг
3 250 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7214182
2024-08-05 17:24
2024-08-08 20:29
4,954 м × 2,022 м × 1,832 м
Тип привода:
полный привод
Кузов
Фаркоп:
194 л.с. (143 кВт)
газ
автомат
2
Климат-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2026-08-31
черный
2 däck på bilen har för litet mönsterdjup. Fåtal lackskador, bucklor och dörruppslag. Flertal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta i synfält. Fälglåsnyckel, saknas. Laddkabel saknas till denna bil.
Previous owners: 1
License number: PXE43N
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2638, 5174, 7912 och 10573 mil. Senast utförd 2024-05-25
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Läder/Alcantara
Collision warranty: 2024-08-11 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 1042 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 820 kg
Deductible VAT: Yes
350 de 4MATIC V167
2021
Electric/Diesel
Assistanssystem
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Luftfjädring (justerbar)
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car