Объявление Продам кроссовера Mazda CX-60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Mazda
CX-60
кроссовер
2023
2022-11-02
38 580 км
521 кг
2 146 кг
2 667 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7215427
2024-09-02 16:48
2024-09-05 20:24
4,74 м × 1,89 м × 1,68 м
Кузов
Фаркоп:
192 л.с. (141 кВт)
электро
автомат
2
Колесная формула:
4x4
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Люк:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-11-30
белый, металлик
Fåtal lackskador, bucklor, stenskott och repor. Plastkåpa under bil skadad
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: GEK20E
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2052 mil. Senast utförd 2023-09-28
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: 2032-11-01 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-11-01 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 833 kg
Tax weight: 2 140 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: Yes
e-Skyactiv PHEV AWD
2023
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Rattvärme
Regnsensor
start/stop-function
Sätesvärme bak
USB-ingång
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car