Объявление Продам кроссовера DS DS3 Crossback с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/20
DS
DS3 Crossback
кроссовер
2021
2022-03-29
23340 км
353 кг
1622 кг
1975 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7193708
2024-07-12 17:34
2024-07-17 20:21
4.118 м × 1.791 м × 1.536 м
электро
автомат
Климат-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2025-03-31
серый
Flertal lackskador och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 2
License number: KAG81Z
Service history: Service utförd vid följande mil: 1449 senast 2023-01-15
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 525 kg
Tax weight: 1 620 kg
Deductible VAT: Yes
DS3 Crossback E-Tense
2021
Antispinn
Assistanssystem
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Smartphone integration
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car