Объявление Продам кабриолет BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
BMW
3-serien
кабриолет
2011
2021-05-07
92550 км
355 кг
1815 кг
2170 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7208806
2024-07-02 18:00
2024-07-07 18:38
4.612 м × 1.782 м × 1.384 м
204 л.с. (150 кВт)
газ
механика
2
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
2024-11-30
голубой
Flertal stenskott, Fåtal repor, Fåtal lackskador och bucklor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Service inom kort
Previous owners: 2
License number: SXD57F
Service history: Service utförd vid följande mil: 1687, 2716, 3669, 5054, 5434, 5887, 6781, 7311, 7774, 8642, 9235 senast 2023-06-27
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3658 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
CO2-emission (diesel): 160 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
325d Cabriolet
E93
2011
Antispinn
Bluetooth
Regnsensor
USB-ingång
AUX-ingång
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT