Объявление Продам хэтчбек Škoda Skoda Fabia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Škoda
Skoda Fabia
хэтчбек
2016
2015-10-21
128600 км
403 кг
1161 кг
1564 кг
Швеция Gothenburg
26 июн. 2024 г.
7205020
2024-06-25 09:27
2024-06-30 18:17
3.992 м × 1.732 м × 1.452 м
1.2 TSI
90 л.с. (66.15 кВт)
электро
Объем:
1200 см³
Расход топлива:
4.7 л/100км
механика
2
Подушка безопасности:
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Дополнительная комплектация
PTO:
2025-01-31
серый
Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. flertal bucklor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Elhiss vänster bak, kärvar. Knapp till baklucka kärvar.
Previous owners: 5
License number: CXH676
Manufacture month: wrzesień 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2715, 4555, 7469, 8697, 10294 och 11576 mil. Senast utförd 2023-05-12
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 936 kg
CO2-emission (petrol): 107 g/km
Tax weight: 1 160 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: No
tillverkare: Skoda
1.2 TSI
2016
Bluetooth
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT