Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Polo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Polo
хэтчбек
2013-07
2012-08-22
94480 км
478 кг
1102 кг
1580 кг
Швеция Gothenburg
10 июл. 2024 г.
7211619
2024-07-09 15:42
2024-07-14 18:23
3.97 м × 1.682 м × 1.438 м
90 л.с. (66.15 кВт)
электро
Расход топлива:
5.1 л/100км
механика
2
Дополнительная комплектация
PTO:
2025-01-31
черный
Flertal lackskador, bucklor, dörruppslag, repor och stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Nyckel/ar. skadad. Eftermonterade baksensorer.
Previous owners: 1
License number: MXX521
Manufacture month: lipiec 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2206, 5177, 7075, 7918, 8174, 8727, 9361, senast 2024-05-08
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 536 SEK
Max pull weight: 1 920 kg
CO2-emission (petrol): 119 g/km
Tax weight: 1 100 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: No
1.2 TSI 5dr
2013
AUX-ingång
Urkopplingsbar passagerarairbag
PercentIconNO deductible VAT