Объявление Продам хэтчбек Hyundai ix20 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Hyundai
ix20
хэтчбек
2012
2013-03-21
92 090 км
454 кг
1 356 кг
1 810 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7211747
2024-08-12 17:32
2024-08-15 19:21
Количество дверей:
5
4,1 м × 1,765 м × 1,6 м
116 л.с. (85 кВт)
газ
механика
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
CD
2025-01-31
черный
Vibrerar vid inbromsning. Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor slitna, behöver bytas.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Flertal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Solskydd skadat, kärvar.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar långt ner. Skramlande ljud i motorrum.
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Vindrutetorkare fram defekt. Torkarmotor bak missljud, Bakrutespolare ur funktion, Bilen drar snett. Hjulvibrationer. Strålkastarglas vänster ner mattat. Öppningsbart panoramatak, ur funktion (el). Nyckeldosa skadad.
Previous owners: 4
License number: BAZ957
Manufacture month: listopad 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 978, 2130, 3606, 5728, 6802, 8665 senast 2023-10-17
Service book: Yes
Number of keys: 3
Finish: Metallic
Textile: Textile
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 690 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 350 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: No
1.6 CRDi
2012
Bluetooth
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
AUX-ingång
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VAT