Moldova / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Autoline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb Bova
Bosch
DAF
IVECO
Knorr-Bremse
MAN
Mercedes-Benz
Renault
Scania
Volvo
WABCO
»
Electrică Bova
»
Unităţi de control Bova
Panouri cu dispozitive Bova
Relee Bova
Lampi de ceață Bova
Izolaţii Bova
Elemente de fixare Bova
Prinderi Bova
Butuci roata Bova
Faruri Bova
Bare de protecţie Bova
Bare stabilizatoare Bova
Mânere portieră Bova
Axuri cardanice Bova
Servodirecţii hidraulice Bova
»
Unităţi de control Bova
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
unităţi de control
panouri cu dispozitive
relee
monitoare
tahografe
senzori
întinzătoare curea
comutatoare subvirare
panoul de siguranțe
siguranțe auto
comutatoare baterie
alte piese de schimb electrice
Arată tuturor
Categoria de maşină
camioane
autobuze
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
ABS
ACM
ATC
Actia
Adams Thermal Systems
Alfatronix
Allison
Atlet
Audi
A-series
Q-series
RS
S-series
Autoliv
Ayats
BBM
BCM
BD
BFC
BMC
BMW
X-Series
BNS
BT
Bader
Behr
Bendix
Beru
Bio
Blaupunkt
Bode
Bosch Rexroth
Bosch
Bova
Futura
Futura FHD
Magiq
Brand
Brigade
Bucher
CAB
CF
CM
CPC
Calix
Carrier
SUPRA
VECTOR
Case
Caterpillar
336
340
C-series
GP
Chereau
Chevrolet
Chrysler
Cifam
Citroen
Berlingo
C-series
Jumper
Jumpy
Cobra
Cobra
Cojali
Continental
Cummins
DAF
AS
CF
LF
SB
XB
XD
XF
XG
Daewoo
Daihatsu
Daimler
Daimler-Benz
Danfoss
Defa
Delco Remy
Delphi
Delta
Dennis
Denso
Detroit Diesel
Detroit
Deutz
BF
Dilax
Dinex
Dodge
Dometic
ELC
Ea
Eberspächer
Econ
Elektra
Elf
Eminox
Epsilon
EverFocus
Exendis
FPS
FPT
Fiat
Doblo
Ducato
Fiorino
Scudo
Fleetboard
FoMoCo
Ford
2000
Cargo
F-MAX
F-series
Ranger
Tourneo
Transit
Fram
Freightliner
GINAF
X series
Geesink
General Motors
Grammer
Groeneveld
Grove
GMK
Grundfos
Grundig
Guilera
HIAB
HP
Haldex
Hanover
Harting
Heil
Hella
Hetronic
Hino
Hitachi
ZX
Holset
Honda
Hummer
Hydronic
Hyundai
Kona
i-Series
Hübner
IRMA
IVECO
Crossway
Daily
EuroCargo
EuroStar
Eurorider
Eurotech
Eurotrakker
Mago
S-Way
Stralis
Trakker
Turbostar
Ifm
Inalfa
International
Irisbus
Axer
Citelis
Crossway
Daily
Domino
Evadys
Karosa
Magelys
Proway
Recreo
Iso
Isri
Isuzu
NKR
NPR
NQR
JAC
JVC
Jaguar
XF
Jeep
Grand Cherokee
John Deere
KIA
Carnival
K-series
Rio
Sorento
Sportage
KSM
Kenwood
Kienzle
King Long
Kissling
Knorr
Knorr-Bremse
Komatsu
PC
Konvekta
Krone
Lancia
Land Rover
Discovery
Leoni
Liebherr
A-series
LTM
Linkker
Lucas
MAN
A-series
F8
F90
L2000
LE
Lion's series
TGA
TGE
TGL
TGM
TGS
TGX
MAN-VW
MB
MCM
MTU
MXN
Maestronic
Magna
Magneti Marelli
Magnum
Mahle Original
Martek Power
Masats
Maserati
Mazda
Mercedes-Benz
A-Class
Actros
Antos
Arocs
Atego
Axor
C-Class
Citaro
Conecto
Econic
Integro
Intouro
LK
MB
O-series
S-Class
Sprinter
Tourismo
Travego
Unimog
Vario
Viano
Vito
Michael Riedel
Mitsubishi Fuso
Canter
Mitsubishi
ASX
Canter
FB
L-series
Outlander
Mobil
Mobitec
Motorola
Mählers
NAF
NTN
Nagares
Neoplan
Cityliner
Euroliner
Jetliner
Megaliner
Skyliner
Spaceliner
Starliner
Tourliner
Nissan
Atleon
Cabstar
Interstar
NT
NV
Primastar
Norba
Norgren
OEM
Olsbergs
Opel
Combo
Meriva
Movano
Vivaro
Optare
Osram
Otokar
PSM
PSVT
Paccar
Palfinger
Parker
Pegaso
Perkins
Peugeot
Bipper
Boxer
Partner
Pioneer
Ponsse
President
Prestolite Electric
Prins
RCM
Rampini
Renault
Clio
D-series
D Wide
Espace
Kerax
Magnum
Major
Mascott
Master
Midlum
Premium
T-series
Trafic
Zoe
Rexroth
Ringfeder
Robert
Rosho
Rover
SLD
SOR
Scania
G-series
Irizar
K-series
L-series
Omni
P-series
R-series
S-series
T-series
Scanreco
Scheiber
Schlemmer
Schmidt
Swingo
Schrader
Setra
S-series
Seuffer
Siemens
Sisu
E-series
Solaris
Alpino
Urbino
Sors
Spal
Spheros
SsangYong
Rexton
Stoneridge
Sutrak
Suzuki
Grand Vitara
Vitara
TGW
TRW
Tamware
Teknoware
Telma
Temic
Temsa
Thermo King
SL
SMX
T-series
Thermobus
Thoreb
Toyota
Auris
Avensis
Corolla
Dyna
Hiace
Hilux
Land Cruiser
RAV4
Verso
VBG
VDL Bova
VDL Jonckheere
VDL
VDO
VIC
Valeo
Van Hool
T-series
Vector
Verint
Visteon
Vogelsitze
Voith
Volkswagen
Caddy
Crafter
Golf
LT
Polo
Sharan
Transporter
Volvo
7700
8700
9700
9900
A-series
B-series
C
EC
FE
FH
FL
FM
FMX
G-series
N-series
VNL
Volvo-ABG
WABCO
Waeco
Webasto
Weber
Wolfe
Wölfle
ZF
Zepro
Škoda
Octavia
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Moldova
Europa
Estonia
România
Letonia
Arată tuturor
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
15 anunțuri
Arată
15 anunțuri:
Unităţi de control Bova
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
unitate de control Rexroth MHVDL2-1A2X/G24 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
4
Unitate de control Rexroth MHVDL2-1A2X/G24 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
124 EUR
Unitate de control
MHVDL2-1A2X/G24 MHVDL21A2XG24
diesel
Estonia, Rummu
KB AUTO EESTI OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control WABCO Futura FHD13 Magnum (01.84-) 20219594 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
4
Unitate de control WABCO Futura FHD13 Magnum (01.84-) 20219594 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
70,16 EUR
Net
Unitate de control
20219594 4460960020
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
Publicați un anunț
unitate de control WABCO magiq hd131 magnum (01.99-) 20219594 pentru autobuz Bova Magiq (1999-2010)
4
Unitate de control WABCO magiq hd131 magnum (01.99-) 20219594 pentru autobuz Bova Magiq (1999-2010)
70,16 EUR
Net
Unitate de control
20219594 4460960020
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control ZF magiq hd131 magnum (01.99-) 0260001028 pentru autobuz Bova Magiq (1999-2010)
4
Unitate de control ZF magiq hd131 magnum (01.99-) 0260001028 pentru autobuz Bova Magiq (1999-2010)
153,23 EUR
Net
Unitate de control
0260001028 6009071075 1651926
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Bosch viitorul fhd10 (01.84-) 0501208049 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
5
Unitate de control Bosch viitorul fhd10 (01.84-) 0501208049 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
153,23 EUR
Net
Unitate de control
0501208049 0260001018
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control ZF viitorul fhd10 (01.84-) 6041222166 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
4
Unitate de control ZF viitorul fhd10 (01.84-) 6041222166 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
50 EUR
Net
Unitate de control
6041222166
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Bosch viitorul fhd13 (01.84-) 0260001028 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
8
Unitate de control Bosch viitorul fhd13 (01.84-) 0260001028 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
153,23 EUR
Net
Unitate de control
0260001028 6009071075 1651926
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
Nu găsiți piesa de schimb?
Trimiteți imediat o cerere!
Comandați piesa de schimb
unitate de control Rexroth Futura FHD13 Magnum (01.84-) MHVDL2-1A2X/G24 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
4
Unitate de control Rexroth Futura FHD13 Magnum (01.84-) MHVDL2-1A2X/G24 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
125 EUR
Net
Unitate de control
MHVDL2-1A2X/G24
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control WABCO viitorul fhd10 (01.84-) 20219594 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
4
Unitate de control WABCO viitorul fhd10 (01.84-) 20219594 pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
70,16 EUR
Net
Unitate de control
20219594 4460960020
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
3
Unitate de control Bosch 0538201512 pentru autobuz Bova Futura
60 EUR
Net
Unitate de control
0538201512
Letonia
Sia Gaismas motors
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control WABCO 4461260230 pentru autobuz Bova
4
Unitate de control WABCO 4461260230 pentru autobuz Bova
200 EUR
Net
Unitate de control
4461260230 H53.838320
Letonia
Sia Gaismas motors
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control WABCO 446 095 004 0 pentru autobuz Bova
4
Unitate de control WABCO 446 095 004 0 pentru autobuz Bova
250 EUR
Net
Unitate de control
446 095 004 0
Letonia
Sia Gaismas motors
Luați legătura cu vânzătorul
1
Unitate de Control AC 20219594 pentru camion Bova 4460960020 12V
Preț la cerere
Unitate de control
20219594, 4460960020
România, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
Luați legătura cu vânzătorul
1
Unitate de Control MHVDL2-1A2X/G24 pentru camion Bova MHVDL2 1A2XG24
Preț la cerere
Unitate de control
MHVDL2-1A2X/G24
România, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
Luați legătura cu vânzătorul
1
Unitate de Control Retarder 0260001018 pentru camion Bova 0260001018 0501208049
Preț la cerere
Unitate de control
0260001018, 0501208049
România, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
Luați legătura cu vânzătorul
Găsit:
15 anunțuri
Arată
Prețurile pentru unităţi de control Bova
Unitate de control Bosch pentru autobuz Bova Futura
Număr de catalog: 0538201512
60 EUR
Unitate de control ZF viitorul fhd10 (01.84-) pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: 6041222166, combustibil: diesel
50 EUR
Unitate de control Bosch viitorul fhd10 (01.84-) pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: 0501208049 0260001018, combustibil: diesel
153,23 EUR
Unitate de control Bosch viitorul fhd13 (01.84-) pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: 0260001028 6009071075 1651926, combustibil: diesel
153,23 EUR
Unitate de control Rexroth pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: MHVDL2-1A2X/G24 MHVDL21A2XG24, combustibil: diesel
124 EUR
Unitate de control Rexroth Futura FHD13 Magnum (01.84-) pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: MHVDL2-1A2X/G24, combustibil: diesel
125 EUR
Unitate de control WABCO pentru autobuz Bova
Număr de catalog: 446 095 004 0
250 EUR
Unitate de control WABCO pentru autobuz Bova
Număr de catalog: 4461260230 H53.838320
200 EUR
Unitate de control WABCO viitorul fhd10 (01.84-) pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: 20219594 4460960020, combustibil: diesel
70,16 EUR
Unitate de control WABCO Futura FHD13 Magnum (01.84-) pentru autobuz Bova Futura FHD, FLD (1982-)
Număr de catalog: 20219594 4460960020, combustibil: diesel
70,16 EUR
Numere de catalog populare
Unităţi de control Bova 20219594
Unităţi de control Bova 4460960020
Unităţi de control DAF 0260001028
Unităţi de control DAF 1651926
Unităţi de control Bova 0501208049
Unităţi de control Bova 0260001018
Unităţi de control Bosch 6009071075
Unităţi de control DAF 6041222166
Unităţi de control WABCO 4461260230
Unităţi de control Bova 0538201512
Vezi şi
Unităţi de control Bova în România