Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
4.688 м × 1.902 м × 1.641 м
Кузов
Фаркоп:
190 л.с. (140 кВт)
газ
автомат
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-08-31
белый
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: HUP782
Manufacture month: sierpień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2582, 5471, 8341, 12068 senast 2023-10-24
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 3282 SEK
Max pull weight: 1 050 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 1 940 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Deductible VAT: No
D4 AWD 190hk
2019
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified